شماره‌ای موجود نیست.
راهنمای ثبت ایده

 

دریافت فایل راهنما

دریافت فرم ثبت ایده

 

پس از ورود به سایت idea.sairan.ir از طریق قسمت ورود اعضا ، وارد شوید. در پنجره نمایش داده شده در صورتی که دارای کلمه کاربری و رمز عبور نیستید بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

در پنجره باز شده مشخصات فردی خود را(با توجه به توضیحات درج شده در عکس بالا) وارد کنید. دقت بفرمایید که ایمیل شما به عنوان نام کاربری استفاده می شود. در نگهداری رمز عبور خود نکات حفاظتی را رعایت کنید. بعد از وارد کردن مشخصات فردی و تایید آن، ایمیلی جهت فعالسازی حساب کاربری شما به ایمیل شما ارسال می شود و از طریق آن می توانید حساب کاربری خود را فعال کنید.

بعد از فعالسازی حساب کاربری ، از طریق پنجره بالا و با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور وارد حساب کاربری خود شوید(همانند شکل بالا)

بعد از وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور به پنل کاربری خود وارد می شوید. در پنجره باز شده برای ارسال ایده خود بر روی دکمه ارسال مقاله جدید (مطابق تصویر بالایی)کلیک کنید.

در پنجره باز شده عنوان ابده خود را به دوزبان فارسی و انگلیسی وارد کنید و بعد از آن به مرحله بعدی بروید.

 

در صورتی که ایده توسط چند نفر تدوین شده است، مشخصات سایر افراد را فرد ثبت کننده ایده وارد می کند. در صورتی که ایده به صورت فردی ارائه می شود، نیازی به تکمیل این مرحله نمی باشد و مستقیما به مرحله بعد می روید.

در این مرحله چکیده ایده خود رابه زبان فارسی ( چکیده انگلیسی اختیاری می باشد) وارد کنید و به مر حله بعد بروید.

در این مرحله کلمات کلیدی ایده خود را به زبان فارسی (کلمات کلیدی انگلیسی اختیاری می باشد) وارد کنید. برای جدا کردن کلمات کلیدی از علامت کاما(,) استفاده کنید. دقت بفرمایید که تعداد کلمات کلیدی حداقل 4 و حداکثر 7 کلمه می باشد.

در این مرحله طبقه بندی ایده ارسالی خود را مشخص کنید.در صورتی که ایده ارسالی شما فاقد طبقه بندی است نیازی به تکمیل این قسمت ندارید.

دراین قسمت باید فرم ایده پردازی خود را که از صفحه اول سایت دانلود وتکمیل کردید پیوست کنید. پس از پیوست فرم تکمیل شده در جعبه انتخاب گزینه "متن اصلی مقاله" را انتخاب و فرم مربوطه را پیوست کنید. در صورتی که جهت تبین ایده نیاز به پیوست فایل های بیشتری دارید ، پس از پیوست فایل ، نوع فایل پیوستی را نیز باید مشخص کنید.

در این مرحله برای داوری ایده ارسال شده، در صورتی که افراد واجد صلاحیتی را می شناسید می توانید آن هارا به عنوان داور معرفی کنید. توضیح این که داور شخصی است که بر موضوع ارائه شده اشراف داشته باشد و در واحد یا سازمان خود به عنوان خبره در آن حوزه شناخته شود.

در مرحله آخر اگر نیاز به توضیح بیشتری درمورد ایده خود و یا پیامی برای دبیر خانه جشنواره هستید در این قسمت آن را درج کنید.

در آخر جهت تایید اطلاعات وارد شده تمامی اطلاعاتی که ثبت کردید به شما جهت تایید نمایش داده می شود. در صورتی که تناقضی در ثبت اطلاعات وارد شده وجود نداشت آن را تایید و ارسال کنید.

 

 

صاحب امتیاز:
صنایع الکترونیک ایران
مدیر مسئول:
- - -
سردبیر:
آقای شرکت صنایع الکترواپتیک صاایران
مدیر داخلی:
- - - -